Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Mycroft šeimyna

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Richard Anthony Chavarria
The stories are real -
the monsters are here
The stories are real -the monsters are here
Name :
Edita

Love :
Myself


Wed Jan 25, 2017 7:55 pm

Chavarria šeima
Chavarria nuo seno buvo medžiotojų šeima. Iš kartos į kartą perduotos tradicijos, o vaikai nuo mažens mokomi kovoti tiek ginklais, tiek plikomis rankomis. Viskas pasikeitė tik tuomet, kai vampyrai bendė išrauti šeimą su šaktimis ir gyvi liko tik keturi vaikai: Richard, Annastasija, Damien ir Taurielle. Tačiau, kaip vyriausias sūnus, Richard užaugino seeseris ir brolį, tapdama lyg tėvu. Kartu, jis perdavė jiems viską ką pats žinojo apie medžioklę, o taip pat tai, kas buvo rašome senoje knygoje apie mistines būtybes, kuri pradėta rašyti dar 1800m. Dėl gilių šeimos šaknų, į Sietlą atsikrausčius vampyrams ir atsiradus tarybai, Richard buvo pasiūlyta žmonių vieta, tam, kad kartu jis aprobotų ir medžiotojų veiklą. Šeima žino ką reiškia būti paliktiems vieniems, todėl Richard laisva ranka į jų gretas priima vienišus medžiotojus.
Back to top Go down
View user profile
Richard Anthony Chavarria
The stories are real -
the monsters are here
The stories are real -the monsters are here
Name :
Edita

Love :
Myself


Wed Jan 25, 2017 8:23 pm

Medžiotojai
Tai žmonės paskyrę savo gyvenimą tam, kad naikintų padarus, kuriuos taip ir vadina "gamtos klaidomis". Nuo pat mažų dienų medžiotojai atreniruojasi kovoti ne tik įvairiausiais ginklais, tačiau ir rankomis, kad sumažintų atskirtį mistinių būtybių. Medžiotojai niekad ilgai neužsibūna vienoje vietoje, dažnai keliauja paskui "taikinį "ar bėga nuo priešų.
Žmonės žinantys apie mistine būtybes
Žmonės, kurie žino apie mistines būtybes dažniausiai ramiai leidžia savo egzistenciją, bandydami nepakliūti jiems į nasrus. Tačiau, atsiranda ir tokių kurie pakliūva į mistinių būtybių lovą, jei ne ant pietų stalo.
Žmonės nežinantys apie mistine būtybes
Tokie žmonės savo dienas leidžia ramiai ir dažnai nekreipia dėmesio į aplink verdantį naktinį gyvenimą. Tačiau, ramybė nežinomybėje turi minusių. Dažniausiai tokie žmonės tampa mistinių būtybių pusryčiais, nepaisant to, kad medžioti Sietle yra nelegalu.
Žmonės atliekantys bandymus su mistinėmis būtybėmis
Žmonės dažnai siekia apie mistines būtybes sužinoti kur kas daugiau nei apie tai gali papasakoti jie patys. Todėl, tokie mokslininkai atlieka įvairiausius tyrimus. Dažniausiai šie tyrimai yra atliekami prieš būtybės valią, nepaisant to, kad tai Sietle yra nelegalu.
Žmonės geriantys sirenų, vilkolakių, vampyrų ir vampyrų kraują.
Žmonės gali praiilginti savo biologinį amžių gerdami sirenų, vilkolakių, vampyrų ir vampyrų kraują. Tačiau tai turi savo kainą. Ilgainiui žmogus pro truputėlį praranda sveiką protą. Kartais net desperatiškai pradeda ieškoti kraujo ir gali pradėti jį gerti iš savo žaizdų, kurias pasidaro patys sau.You are my safe haven. With you I'm the best version of myself. I would die for you a thousand times. And then I would come back to you. You are, have been, and always will be, my dream.
Back to top Go down
View user profile
Richard Anthony Chavarria
The stories are real -
the monsters are here
The stories are real -the monsters are here
Name :
Edita

Love :
Myself


Wed Jan 25, 2017 8:26 pm

Bendros žmonių taisyklės:
Nemedžioti mistinių būtybių Sietlo mieste.
Stengtis nepakliūti ant mistinių būtybių stalo.
Visi tyrimai su mistinėmis būtybėmis yra uždrausti.
Nepalaikyti romantinių ryšių su mistinėmis būtybėmis.You are my safe haven. With you I'm the best version of myself. I would die for you a thousand times. And then I would come back to you. You are, have been, and always will be, my dream.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Mycroft šeimyna
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Stilius :: - flood - :: flood :: personažai-
Jump to: