Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Taisyklės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lucius Ba'al Mercury
The stories are real -
the monsters are here
The stories are real -the monsters are here
Name :
Indrė

Love :
Myliu šimtą vyrų

about :
Tyros širdies ir niekada vilties neprarandanti mergina gan greitai užsitarnavo vietą tarp angelų. Besidžiaugdama galimybe saugoti žmones iš dangaus ir būti kelrode žvaigžde, kuri nurodo pasiklydusioms sieloms teisingą kelią ji buvo suvedžiota ir apgaulės būdu paminta. Tapusi klastingo keršto auka ši buvo išguita iš rojaus ir nuplėštais sparnais palikta likimo valioje ant šaltos žemės. Tapus puolusiu angelu atgijo ir tamsūs troškimai kerštauti tiems, dėl kurių ji neteko savo sparnų ir gero vardo. Pasmerkta ilgam gyvenimui ir blaškymuisi tarp gėrio ir blogio, tarp galimybės grįžti atgal ir noro nusidėti dar labiau.


Thu Jan 26, 2017 12:00 am

Forumo taisyklės


1. Gerbkite save ir kitus forumo narius. Įžeidinėjimų nepakęsime, bus individualus pašnekesys, reikalui esant galime abi opozicijas šalinti iš forumo.

2. Nekopijuokite kodų, grafikos ir kitų forumo detalių. Jeigu ypatingai reikia kažkokio kodo, kuris yra mūsų forume, susisiekite su administracija, padėsime kuo galėsime.

3. Avatarai 200x300.

4. Reklama yra griežtai draudžiama išskyrus banerių temą.

5. RPG temose flood'inti negalima. Visos kitos temos - leidžiama, tiek galerijų ar šeimos temose žaismingai pasirašinėti niekas nedraudžia.

6. Paskyra ištrinama forumo administracijos, jeigu: asmuo nėra nusispalvinęs per 3 dienas, jeigu nedalyvavo forumo veikloje savaitę neįspėjęs apie galimą dingimą, jeigu kelia konfliktus su esančiais forumo nariais ar administracija.


RPG taisyklės


8. Susitikimų skaičius - neribojamas.

9. Veikėjų skaičius - neribojamas. Tačiau jeigu ketinate nebesinaudoti kokiu nors personažu arba jis jau apleistas, prašome personažą atlaisvinti, ypač jeigu jis yra veikėjas sukurtas forumo administracijos.

10. Veikėjai atiduodami po 7 dienų neaktyvumo, jei apie galimą neaktyvumą nepranešta. (Jei prisijungiate ir neparašote nė vieno pranešimo - esate neaktyvus).

11. Visi veikėjai yra išgalvoti. Jeigu norisi savo veikėjui papildomo oponento istorijai bei veiksmui, siūlome dėti skelbimą paieškų skiltyje. Jei to neužtenka, yra galimybė prašyti administracijos, kad sukurtų veikėją personažų sąraše.

12. Biografiją kurtis nėra būtina, tačiau rekomenduojama siekiant geresnės rpg kokybės.

13. Jei yra galimybė, stenkitės rašyti gražia, lietuviška kalba. Patariame prieš išsiųsdami pranešimą perskaityti dar kartą, peržvelgti klaidas.

14. Veikėjų sunkiai žaloti, psichologiškai skriausti, žudyti arba už jį rašyti negalima be abiejų pusių tarpusavio susitarimo.

15. Forumas nesiremia jokiomis knygomis/serialais/filmais, todėl prieš kurdami unikalų personažą kruopščiai aprašykite jo charakteristiką, ypatybes, sugebėjimus, nes tai kas neaprašyta biografijoje ar mini aprašyme, skaitysis, kaip neegzistuojančiu dalyku. Niekas nemėgsta "dievų", todėl kiekvieną personažą reikia įspausti į kažkokius logiškus rėmus.

16. Veidas atiduodamas po 7 dienų neaktyvumo, jei apie galimą neaktyvumą nepranešta.

17. Kad būtumėte nuspalvinti yra būtina užpildyti anketą nuspalvinimo temoje. Jei jūsų personažas iš sąrašo, tereikia paprašyti, kad nuspalvintumėme.


Last edited by Lucius Ba'al Mercury on Sun Mar 04, 2018 1:02 pm; edited 3 times in total


There's a fire in the room. I'm burning fast, I'm in love with you
Back to top Go down
View user profile
 
Taisyklės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Stilius :: - forum - :: Well, hello there-
Jump to: